Masz stary rower? Zrób z niego kwietnik! Inspiracje.

Tagi: brak tagów
2022-07-24
Masz stary rower? Zrób z niego kwietnik! Inspiracje.

Zastanawiasz się, co można zrobić ze starego roweru? Jeśli posiadasz ogród, to bardzo fajnym pomysłem będzie wykorzystanie go jako kwietnik. Możesz pomalować go na jeden kolor, ale wcale nie musisz. Jako doniczka mogą posłużyć koszyki rowerowe, ale możesz też obsadzić całą ramę. Pomysłów jest tak wiele, jak wielu jest wykonawców tego pomysłu.

Dlatego przygotowaliśmy dla Was dzisiaj zbiór inspiracji, które możecie obejrzeć. Może któryś z pomysłów spodoba Wam się wyjątkowo i zechcecie go wykorzystać w swoim ogrodzie. Zainspirujcie się!

Przeczytaj również

Kwiaty cięte to piękne i popularne akcenty dekoracyjne, które często używane są jako prezent dla bliskiej osoby. Ich urok utrzymuje się jednak przez ograniczony czas….

Ogród 2023-03-12

Rośliny doniczkowe są nie tylko dekoracyjnymi elementami wnętrza, ale także wprowadzają do naszych domów zdrowy klimat. Niestety, nie każde pomieszczenie jest odpowiednio doświetlone, co stanowi…

Ogród 2023-03-06

Żółte kwiaty to wspaniałe rozwiązanie dla ogrodu. Dodają w nim koloru i słońca, a także przyciągają pszczoły i motyle. Jednak niektóre rośliny żółte mogą być…

Ogród 2023-03-02